Dekoracja na Wielki Post - Post 81

BANERY » Wielki Post / Ciemnica

Cena: 100.00PLN
na zamówienie czas realizacji od 2 do 7 dni
Zamów w niestandardowych rozmiarach
cm
cm
masz pytania?
Baner odporny na warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, mróz, itp.) co pozwala umieszczać je  nie tylko wewnątrz świątyni, ale również na zewnątrz.  
Baner jest łatwy w montażu.
Wykończenie banerów to:
1.  6 cm rękaw jest to wykończenie standardowe , po całej szerokości banera u jego górnej i dolnej krawędzi wykonane są specjalne rękawy (tunele) przez które Klient może sobie przeciągnąć np. metalowe rurki, drążki, listwy itp.
2.  Oczka po całym obwodzie baneru wykonane są co 40 cm ( można dowolnie wybrać ilość oczek i ich umiejscowienie)  krawedzie baneru są podwinięte.
3. Rękaw + 4 oczka  - po całej szerokości banera u jego górnej i dolnej krawędzi wykonane są specjalne rękawy (tunele) przez które Klient może sobie przeciągnąć np. metalowe rurki, drążki, listwy itp. Dodatkowo po lewej i prawej krawędzi banera od dołu do góry wykonane są oczka.
4. Bez wykończenia sam wydruk - baner zostaje wydrukowany i docięty do podanych wymiarów.
5. 5 cm naddatek po obwodzie- po obwodzie zostawiamy 5 cm margines (naddatek) w celu łatewgo zamontowania na drweniąna ramę.
Na życzenie klienta zmieniamy wielkość i hasło banneru.  Informacje dotyczące zmian należy wpisać w formularzu kometarze.
Cechy
Rozmiary szer. 100cm wys. 140cm
 
  • Dodaj link do:
  • www.digg.com
  • www.del.icio.us
  • www.wykop.pl
  • www.dodajdo.com
  • www.facebook.com